wypożyczalnia kajaków - spływy kajakowe na rzece pilica

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW - SPŁYWY KAJAKOWE NA RZECE PILICA

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim wypożyczaniem kajaków. Nasz cel to zapewnienie mieszkańcom regionu i odwiedzającym go turystom możliwości aktywnego spędzenia czasu i poznania lokalnej przyrody poprzez spływy kajakowe na rzece Pilica.

Nasza wypożyczalnia znajduje się w centrum Nowego Miasta nad Pilicą. Obsługa naszej wypożyczalni kajaków zapewni Państwu kompleksową pomoc. Organizujemy bowiem dowóz na miejsce wodowania i odbiór w cenie wypożyczenia kajaka. Posiadamy 20 miejsc dla dorosłych i 6 miejsc dla dzieci. Kajaki są nowe, bardzo dobrej jakości i w wysokim standardzie bezpieczeństwa np. model Caymann hit roku 2016. Każdy uczestnik na czas spływu otrzymuje kapok. Jak więc Państwo widzicie, dbamy o bezpieczeństwo uczestników naszych spływów kajakowych, którzy zdecydowali się odwiedzić Nowe Miasto nad Pilicą. Dajemy również Państwu szansę skorzystania z dodatkowych rozrywek. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska. Jesteśmy ponadto również wypożyczalnią rowerów. Skorzystacie też Państwo u nas z noclegów na campingu.

Zachęcamy Państwa do zdecydowania się na miłe spędzenie wolnego czasu oraz wypoczynek na kajakach w dni wolne od pracy i podczas okresu wakacyjnego. Wypoczynek nad rzeką gwarantuje wyciszenie i relaks. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta i naładować się pozytywną energią.

Zapraszamy na urlop, wakacje lub camping do Nowego Miasta nad Pilicą. Spędźcie Państwo ten czas aktywnie dzięki naszej wypożyczalni kajaków oraz rowerów i oferowanym przez nas noclegom.